outis
- 23 mei 2009 19:14
Kwaliteit:
kwantiteit:
Prijs:
Sfeer:
Deze frietkar staat elke zaterdag op de markt in Hilversum (vlak bij het station). Ik woon nu weer een tijdje in Hilversum, dus toch maar eens friet gaan eten dan, en waar beter dan bij een tent die _verse_ frites verkoopt? Vers zijn ze zeker, want ze snijden de aardappelen ter plekke.
Met €1,70 voor een frietje met zitten ze op een redelijk normale prijs, maar je krijgt daarvoor maar een lullig puntzakje waar ik persoonlijk nog wel wat frietjes bij had kunnen proppen.
De friet zelf is goed te eten, al proefde ik veel frituurvet en zaten er veel kleine (lees: harde) stukjes bij -- dat krijg je bij versgesneden frites. Verder prima tent, maar de jongedame die serveert mag wel wat vrolijker kijken. Ik heb haar nog niet zien lachen in die paar keer dat ik er voorbij gewandeld ben op een zaterdag.