Friettocht zaterdag j.l.

Zoals aangekondigd was er afgelopen week weer eens een friettocht. Van tevoren was er veel onduidelijkheid over wie er nou precies mee zouden gaan (veel mensen hadden interesse, maar konden uiteindelijk niet) en het deelnemersrecord is dus niet gebroken. Na enige moeite waren we uiteindelijk met z'n vieren (Vuurlente, Frankv, Tobias en ik). We zijn zoals gepland naar de Achterhoek geweest en hebben daar vier friettenten bezocht. Een langer verslag is vanaf later vandaag te vinden in de Cult-sectie maar een samenvatting vindt u alvast hier beneden.

Vuurlente en ik reisden met de trein naar Wehl, alwaar we Frankv tegenkwamen. In Wehl was er een hoop gedoe met telefoons, geld, pinpassen, auto's en fietsen, maar we hebben er friet gegeten, en hoe! Mini-Resto 't Spoantje in Wehl was een meer dan uitstekende friettent en is met stip op nummer één binnengekomen in de Hall of Fame. Echt een aanrader dus en dus ook absoluut een kandidaat voor de Frietopia Awards 2008.

Hierna reisden we verder naar Gaanderen, waar we De Driesprong wilden gaan bezoeken. Helaas was deze goede friettent inmiddels gesloten. Op diezelfde plek zat nu Cafetaria Wil-Friet. Originelere naam, maar minder indrukwekkend. We vervolgden onze reis naar Winterswijk waar we eerst Roy's Catering bezochten, wat een beetje tegenviel. Tot slot zijn we nog naar MerkSnack Plokker in het winkelhart van Winterswijk gegaan.

Hierna scheidden onze wegen zich en was het feest afgelopen. Op naar de volgende friettocht!



Gravatar
Anoniem
Mooi verslag ! Het plaatje van de batsburger maakt het trouwens helemaal af ;) 30 augustus 2008 14:46


Kafir
Het verslag staat er nu ook bij, met links naar de recensies. 29 augustus 2008 23:02


Kafir
Foto's staan er nu bij, het verslag volgt vlug! 29 augustus 2008 22:08

Gravatar
Anoniem
Hehe het begin was idd wat rommelig. Maar het is toch allemaal nog goedgekomen :). Ik heb inmiddels me pinpas weer netjes opgehaald dus dat is gelukkig ook weer in orde. Volgende keer moet het deelnemersrecord toch wel gebroken worden. 29 augustus 2008 12:29